הסעות לנתב"ג-מירושלים וסביבתה .

בשעה טובה אתם נוסעים לחו"ל. ארזתם מזוודות הכנתם דרכונים, כרטיסי הטיסה עמוק בתיקיכם, ולא שכחתם מצלמה כדי לתעד את החוויות שיעברו עליכם בחו"ל.

עכשיו נותר עוד פרט אחד אחרון  להגיע לשדה התעופה בזמן ,לכן אנחנו כאן בשבילכם ,להעניק לכם את השרות הנדרש כדי שתגיעו לשדה תעופה רגועים!!!
אנו מודעים לחשיבות הנסיעה ודואגים להסיע את הלקוחות ברכבים חדישים וממוזגים תוך הקפדה על שרות אמינות ועמידה בלוחות זמנים.

אנו ערוכים לכל סוגי הסעות לנתב"ג במגוון סוגי רכבים לפי התאמה ללקוח ,רכבים חדישים בגדלים שונים:

6-10-14-16-20 מקומות.

נסיע אתכם עד הטרמינל הנכון בנתב"ג, נסייע לכם בפריקת המטען האישי על עגלות של נתב"ג, ונדאג שתגיעו בזמן לנמל התעופה כדי שלא תאחרו לטיסה.

חשוב גם לציין כי שירותי הסעות לנתב"ג שאנו מספקים זמינים עבורכם לטיסות בכל שעות היממה למעט שבת ,רק הזמינו את ההסעה בזמן סביר כדי שנוכל להיערך בהתאם, בכדי לתת לכם את השרות המתבקש על הצד הטוב ביותר .

אנו מספקים שירות נוסף לכל השירותים שהוזכרו, שירותי קבלת פנים ייחודיים בשדה התעופה. נהג אדיב ומקצועי יקבל את פני הלקוח שלכם או את קרוב המשפחה שהגיע לביקור עם שלט הנושא את שמו של הלקוח ואנו נדאג לתת שרות אישי וצמוד עד להגעה לנקודת היעד המבוקש ע"י הלקוח.
הידע הרב שניצבר במהלך השנים נותן לנו את היכולת להוציא לפועל פרויקטים גדולים ומורכבים של מערך ההסעים כגון: הסעת אח"מים ברכבי VIP וכן הסעות למשלחות וקבוצות ואירגונים שונים בהתאמה אישית.

חייגו עוד היום 0505369089 להתיעצות על פתרונות הסעות בהתאמה אישית וקבלו מאתנו את ההצעה הטובה ביותר לכל סוגי ההסעות שידרשו על ידכם.

2all - בניית אתרי אינטרנט